Kardiologia

Serdecznie zapraszam do diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia. Wieloletnia praca w renomowanych ośrodkach kardiologicznych a także stałe wykonywanie procedur z zakresu kardiologii interwencyjnej daje  mi możliwość kompleksowej opieki nad pacjentami z chorobami serca i układu krążenia.

Usługa  cena

konsultacja

150 zł

konsultacja z EKG

180 zł

konsultacja z USG serca

200 zł

konsultacja z USG tętnic dogłowowych

200 zł

konsultacja z testem wysiłkowym

200 zł

test wysiłkowy

150 zł

holter EKG 24 godzinny 120 zł
holter EKG 48 godzin 220 zł
holter ciśnieniowy 120 zł
rejestrator zdarzeń EKG 7-dniowy 150 zł

Endokrynologia

Serdecznie zapraszam Państwa do diagnostyki i leczenia schorzeń gruczołów dokrewnych obejmujące zarówno leczenie zachowawcze, jak i operacyjne. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oparte na specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej oraz endokrynologii daje mi możliwość kompleksowego leczenia pacjentów z chorobami tarczycy. 

Usługa  cena

konsultacja

200 zł

konsultacja z USG gruczołu tarczycowego

250 zł

Hematologia

Serdecznie zapraszam Państwa do diagnostyki i leczenia schorzeń hematologicznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe nabyte w  wiodącym ośrodku hematologicznym w Polsce oparte na posiadanych specjalizacjach w zakresie hematologii, transplantologii klinicznej oraz chorób wewnętrznych   daje możliwość kompleksowego leczenia - od diagnostyki, poprzez leczenie, przeszczep szpiku oraz opiekę potransplantacyjną. Zajmuję się także nowoczesnymi terapiamii w ramach badań klinicznych.

Usługa  cena

konsultacja

200 zł

Chirurgia ogólna i endokrynologiczna

Serdecznie zapraszam Państwa do diagnostyki i leczenia operacjyjnego  tarczycy i przytarczyc z neuromonitoringiem w ramach NFZ i komercyjnie.

Usługa  cena

operacja tarczycy z neuromonitoringiem

od 7200 zł

echolaser tarczycy

 

operacje tarczycy i echolaser realizowane są w Szpitalu EMC w Centrum Chorób Tarczycy

od 10000 zł
w zależności od ilości zużytych igieł do echolasera

Nasi Lekarze

W Gabinetach Lekarskich Wojtczak pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, oferujący Państwu wysokospecjalistyczną opiekę medyczną w dziedzinie endokrynologii, kardiologii, hematologii, transplantologii klinicznej oraz chirurgii ogólnej i endokrynologicznej.