O nas

W Gabinetach Lekarskich Wojtczak pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, oferujący Państwu wysokospecjalistyczną opiekę medyczną w dziedzinie endokrynologii, kardiologii, hematologii, transplantologii klinicznej oraz chirurgii ogólnej i endokrynologicznej.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do Gabinetów Lekarskich Wojtczak w samym centrum południowej części Wrocławia przy ul. Zwycięskiej 20 A. To kameralne miejsce, gdzie znajdą Państwo profesjonalną, wysokospecjalistyczną opiekę medyczną w komfortowo urządzonych gabinetach.

Medycyna jest dla nas nie tylko pracą, którą wykonujemy od wielu lat, ale przede wszystkim ogromną pasją; stąd stale kształcimy się, podnosimy nasze umiejętności i wciąż poszukujemy nowości po to, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. 

Serdecznie zapraszamy 
Beata i Marcin Wojtczak

Nasi Lekarze

W Gabinetach Lekarskich Wojtczak pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, oferujący Państwu wysokospecjalistyczną opiekę medyczną w dziedzinie endokrynologii, kardiologii, hematologii, transplantologii klinicznej oraz chirurgii ogólnej i endokrynologicznej.